Kategorijas
Aktualitātes Iepirkums

Iepirkums – TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA

Atbalsta pretendentsBDR  “Kuldīgas Senioru skola”
Reģistrācijas numurs40008281800  
Pasūtītāja adreseVirkas 31-15, Kuldīga
Iepirkuma priekšmets„SENIORU DIGITĀLĀ MOBILITĀTE ”
Pakalpojuma sniegšanas vietaKuldīga
Pakalpojuma norises laiks25.07.2022.-01.07.2023.

Informācija par iepirkuma priekšmetu:

  1. Mācībās plānotais dalībnieku skaits:

Mācības – 2 grupās, katrā grupā 15 dalībnieki, kopā 30 dalībnieki

  • Nodrošināt šādu mācību saturu:
Nr.TēmasStundas
1.Tēma. Datorprasmju pilnveidošana sabiedrības līdzdalībai Win10 iespēju apskats, lai mācētu sazināties ar pašvaldību Darba virsmas personalizēšana IT platformām Uzdevumu rindas modificēšanas prasmes Internetā atrastās informācijas saglabāšanas varianti.4
2.Tēma. Lietotne WhatsApp WhatsApp – ātrs un vienkāršs komunicēšanas veidsInterešu grupas izveidošana, grupas administrēšana, jaunu dalībnieku pievienošana grupai, dalībnieku dzēšanaZiņu, attēlu un video sūtīšana.4
3.Tēma. Fotogrāfija kā sabiedrisko notikumu fiksēšanas rīks Fotogrāfiju izmantošana sabiedriskos pasākumos, personas piekrišanaIncidentu fiksēšana un nosūtīšana atbildīgajām pašvaldības iestādēm vai valsts institūcijāmFotografēšana ar viedajiem telefoniem, sinhronizēšanas iespējas.4
4.Tēma. Fotogrāfiju uzņemšana un izmantošana sociālajām aktivitātēm Uzņemto fotogrāfiju apstrādes variantiPilsonisko aktivitāšu fotogrāfiju albumu izveidošana un dalīšanāsFotogrāfiju saglabāšana, arhivēšana, kopiju veidošana.8
5.Tēma. Straumēšanas iespēju izmantošana sociālo aktivitāšu ideju publiskošanā un popularizēšanā Iespēja translēt sociālās aktivitātes tiešraidi no notikuma vietas, lai palielinātu iesaisti un izteiktu savu viedokli Skatītāju aktivitātes iespēja tiešraides laikā – būt čatā un sarakstīties ar straumētāju, diskusijas veidošanāsStraumēšana kā kopības sajūtas šeit un tagad radīšanas rīks.e-radio, e-TV6
6.Tēma. Kas ir digitālais aģents un kā to izmantot sava viedokļa paušanā Mākslīgā intelekta izmantošanas iespējas komunikācijas procesāČatbotu attīstības vēsture, virtuālo aģentu nozīme klientu apkalpošanāDigitālo aģentu plašā izplatība dažādu nozaru klientu apkalpošanā.E-pakalpojumi mana.latvija.lv6
7.Tēma. Digitālie rīki un lietotnes – iespējas privātpersonām komunicēt ar valsts pašvaldības iestādēm eParaksts un eParaksts viedtālrunī – drošs e-identitātes apliecinošs rīksKā pārbaudīt un parakstīt elektroniskus dokumentus, kā saņemt pakalpojumu. Kā komunicēt ar eParaksts komandas virtuālo asistentu, atbildes saņemšana Video saziņas lietotnes(google meet, zoom) izmantošanas iespējas4
8.Tēma. Digitālā drošība IT ierīču aizsardzība, paroles, kodiPikšķerēšana jeb datu izmānīšana Informētība par digitālo higiēnu4

Ja tiek liegta apmācību norise klātienē Covid ierobežojumu dēļ, nodrošināt apmācību norisi  attālināti Zoom platformā (dalībniekus nodrošinot  ar visu, kas nepieciešami pilnvērtīgam darbam).

Mācības notiks Kuldīgas vidusskolas informātikas telpā.

  • Nodarbību  skaits ( reizes):

Kopā 40 nodarbības  ( 2 grupas X 20 nodarbības ), katras nodarbības ilgums 2 stundas.

  • Piedāvājuma summā ietvert visas izmaksas, kas saistītas ar pakalpojuma sniegšanu un nodrošināšanu.
  • Piedāvājums iesniedzams līdz 01.martam 2022.gadam personiski – pastkastītē Virkas ielā 31-15, Kuldīgā, LV-3301 vai nosūtot  uz ēpastu ruta.orlova@gmail.com

2022.gada 26.februāris

Kontaktpersona Ruta Orlova

Kontakttālrunis 26467724

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *