PROJEKTS

NODARBĪBA

02.03.2023.Mākslas namā “Kā manas rokas var man palīdzēt ? “ . Nodarbību vadīja dr. Ilze Ābele

Ziema aiziet un ziema atgriežas ar sniegu un kupenām  . Līst lietus , pārvēršot putrā sniegu  un noklājot uz ietvēm ledus paklājus .

Mēs sargādami sevi  izejam ārā tikai pašas lielākās nepieciešamības gadījumos.

Sēžam pie telefoniem, datoriem, televizoriem, bet locītavas ierūsē, kļūst stīvas un sāk īdēt, vaidēt,  sāpēt.

Ko darīt ?  Katra sīkuma dēļ pie ārsta neskriesi…  un ārsts ir tikai ugunsdzēsējs, kas nodzēš uguni. Kur atrast padomus, zināšanas, kādus žurnālus vai grāmatas lasīt. Tur viss ir tik plaši un nesaprotami un garlaicīgi…

Ir lieliski būt Senioru skolas dalībniekam, kur par mums domā un piedāvā dažādas iespējas iegūt zināšanas dažādos veidos un dažādās formās.

Un tā  2.03. 12.00 Mākslas nama 3 stāvā noklausījāmies  homeopātes, daksteres Ilzes Ābeles lekciju, praktisku nodarbību „KĀ MANAS ROKAS VAR MAN PALĪDZĒT  „

Ar  stāstu un praktiski tiek aptverts viss ķermenis ar kaitēm un vainām. Katram ir iespēja atrast savas ķermeņa daļas vajadzīgo punktu, kas liek justies slikti, sāp, apgrūtina  un to masējot, glaudot, uzspiežot palīdzēt atbrīvoties un risināt  bez zālēm.

ZINĀŠANAS IEGŪTAS !

UZ PRIEKŠU DZĪVĒ !!!  pielietojot iegūtās zināšanas un palīdzot sev .

Dzīvot tā, lai dvēsele dzied!

Ej caur dzīvi ar smaidu,

Dzīve tad viegla ir.

Arī citiem ar tevi