Kategorijas
Aktualitātes INFORMĀCIJA Pasākums

Seminārs Adatu fabrikā

Google rīki. Viedtālruņa iespējas un lietošana:   Ievads viedtālruņa lietošanā, lielākas ikonas, lielāki burti, radio, lukturītis, kontakti, modinātājs, laika prognoze, kalendārs, e-pasts telefonā, Play veikals u.c.)

Pasniedzēji – Toms Girvaitis, Artis Gustovskis

Ir nojaukta vakardienas siena,
Jauna diena,
Jauns rīts, jauns gads,
Jauna dzīve, vēl iespēja viena,
…………………….

Jaunās iespējas senioriem sniedz Kuldīgas Senioru skola sadarbībā ar Digitālo inovāciju centru .

19.01.23. plkst. 11.00 kupls zinātkāro  senioru  ieradās Adatu fabrikā uz semināru. Ievadam Artis Gustovskis iepazīstināja ar nākotnes iecerēm Kuldīgas Digitālā inovācijas centrā, parādot Dānijas moderno, plašo, ergonomisko Inovāciju centru un digitālos produktus – viņiem tagadnē, mums nākotnē.

1.tēma – VIEDTĀLRUNIS .

 Lieta, kas ir gandrīz katram , bet…cik daudz un kādas iespējas no piedāvātā mēs protam un izmantojam.  TAS IR LIELAIS JAUTĀJUMS!

Lietderīgam darbam turpmāk strādāsim divās grupās: ar priekšzināšanām un bez priekšzināšanām.

Jaunā gadā paldies RUTAI ORLOVAI , ARTIM GUSTOVSKIM  UN TOMAM GIRVAITIM  par iespēju uzzināt jauno tehnoloģiju straujo ienākšanu dzīvē  bez kurām drīz vairs neiztikt  un mācīties, apgūt , pielietot pareizi un vispusīgi  jau  esošās .