Aktivitātes

AKTIVITĀTES

Viesi no Ventspils

18.jūlijā Kuldīgas Senioru skola uzņēma viesus – Ventspils skolotāju senioru apvienību. Ciemiņus uzņemt vienmēr prieks. Savas telpas kafijas pauzei laipni atvēlēja Klavins Piano, kur ventspilnieces uzzināja par jaunās kultūrvietas aktivitātēm Kuldīgas kultūras dzīvē, kafiju baudot, klausījās Kļaviņa kunga klavierspēli un, protams, iepazinās ar klavieru darbnīcu un instrumentu izgatavošanas procesu. Pēc tam sekoja jautrais izbrauciens ar Rumba Busu un gides Ingas Trumsiņas kolorītais stāstījums. Mākslas namā viešņas noskatījās un noklausījās Kuldīgas Senioru skolas vadītājas Rutas Orlovas prezentāciju par Senioru skolas aktivitātēm. Ceram, ka ventspilniecēm tā bija vērtīga un interesanta diena.

/E.Gīme/