Kategorijas
Aktivitātes

Tikšanās ar Linardu Rozentālu

“KĀ ADVENTA UN ZIEMASSVĒTKU LAIKĀ RŪPĒTIES ,0PAR SAVAS DVĒSELES DĀRZU UN DROŠU SIRDI DOTIES JAUNAJĀ GADĀ. “

      „Kā Adventa un Ziemassvētku laikā rūpēties par savas dvēseles dārzu un drošu sirdi doties jaunajā gadā?”. Tikšanās ar lektoru ,Rīgas Lutera draudzes mācītāju, Teoloģijas fakultātes docentu un vadošo pētnieku Linardu Rozentālu Kuldīgas mākslas namā – sirsnīga saruna par pārpasaulīgo, visaptverošo Dieva mīlestību un par katra cilvēka lomu un uzdevumiem šajā pasaulē. „Mēs viens ar otru un dažādām vietām esam vairāk saistīti ,nekā spējam iedomāties. Tā ir kā svētība kas mūs nes.” Klausījāmies  līdzības par Adventa vainagiem, vīna dārziem , Austrumu gudrajiem un Zvaigznes dienu. Par nogurumu un atpūtu. ”Neviens vecums nav par lielu jauniem mērķiem un tāliem ceļiem . Tu drīksti nogurt! Tikai  ceļā jāprot atrast oāzes- vietas vai lietas, kas dod spēku un sniedz prieku”.