Kategorijas
Aktualitātes

1. PRĀTA SPĒLES

30 dalībnieki, 6 komandas un viņu atbalstītāji

“Bites ziedos medu salasa, tā no grāmatām nāk gudrība” – rakstīja vecais Stenders. Savu gudrību Kuldīgas Senioru skolas “studenti” varēja likt lietā erudītu konkursā 16.aprīlī.

Pasākumu organizēja Kuldīgas Kultūras centrs un to atraktīvi (kā parasti) vadīja Andris Grīnvalds. Viņam asistēja Krista Jansone.

Dalībnieki demonstrēja savas prāta spējas 10 tēmās – sports, mūzika, Latvija, protams, ka auto, un vēl citas. Visintriģējošākā likās tēma “kas tas i?”, kurā nācās atpazīt dažādas skaņas. Visi pazina motorzāģi, bet
nezināja vaļa dziesmu. Visas komandas izcīnīja iespaidīgu punktu daudzumu, un kāds gan tur brīnums? Mēs taču gājām skolā, kad zinības vajadzēja iegaumēt, nevis jautāt mātei gūglei. Arī garā dzīves pieredze
daudz ko noguldījusi atmiņā.

Paldies organizatoriem par interesanti un lietderīgi pavadītu vakaru! Esam gatavi 2. prāta spēlēm!