Kategorijas
Aktualitātes

KULDĪGAS SENIORU SKOLAI JAUNAS TELPAS

VENTSPILS IELĀ 16

Beidzot savās mājās – tā varētu teikt par 29.novembri. Šajā dienā Senioru skola devās apskatīt savas jaunās telpas kādreizējā Kuldīgas pamatskolā, kur tagad apmetīsies dažādās nevalstiskās organizācijas, biedrības un interešu grupas. Protams, telpas jāiekārto. Lai darbībām būtu vairāk līdzekļu, tika apspriests jautājums par biedru naudu. Dažiem bija iebildumi par informācijas pieejamību pasākumu sakarā. Varbūt šajā ziņā aktīvākam jābūt pašam, ja reiz gribi iespītīgi palikt pie sava podziņtelefona un bez sociālajiem tīkliem? Vēl tika pieminēta doma par pienākumu deleģēšanu, lai katram būtu sava atbildības sfēra, jo viens cilvēks taču nevar visu. Tagad senioriem būs vieta, kur to visu izlemt un darīt. Un par to prieks!