Kategorijas
PROJEKTS

DALĪBA STARPTAUTISKĀ PROGRAMMA “SUDRABA UZŅĒMĒJI”

Kuldīgas Senioru skolas pārstāves Gunta Upesdegle un Ruta Orlova, piedaloties konkursā par iekļūšanu  programmā “Sudraba uzņēmēji” , uzsākušas mācības.

Starptautiskā programma “SUDRABA UZŅĒMĒJI” pavērs iespējas senioriem, kuri  ir pieredzējuši profesionāļi, kuri meklē papildu ienākumus, varbūt nodarbojaties ar kādu hobiju, ko var pārvērst uzņēmējdarbībā, varbūt grib piepildīt senu sapni vai vienkārši meklē kaut ko jaunu un aizraujošu.

        

                                                                                                                 KļKļūstot par daļu no programmas “Sudraba uzņēmēji”, radot un modelējot savu uzņēmējdarbības ideju individuāli vai komandā, daloties ar savu pieredzi un idejām, un saņemt  projekta ekspertu atbalstu un konsultācijas. Šī ir iespēja izpētīt savu ideju bez riska un saistībām to obligāti realizēt. Projekts paredz Apmeklēt mazos uzņēmumus Latvijā, Zviedrijā un Somijā,  gūt atziņas no citiem Centrālbaltijas reģiona uzņēmējiem.

       

Projektu līdzfinansē Centrālā Baltijas jūras reģiona programma un tā dalībniekiem ir bez maksas!